Náhodný občan: Nastal čas začít připravovat odchod Klause z Česka

13. června 2017 v 18:13 | Rotua |  Hnědá stopa na papíru
Reakce na: https://www.novinky.cz/domaci/440700-exprezident-klaus-nastal-cas-zacit-pripravovat-odchod-ceska-z-eu.html

Nastal čas začít připravovat Klause na odchod z České Republiky, je to jediná cesta, jak "udržet a zachránit náš stát", domnívá se náhodný občan. Vadí mu Klaus.

"Zásadně a zcela rezolutně protestujeme proti rozhodnutí Klause zůstat v České republice kvůli takzvanému právu na to. Protestujeme proti snaze trestat nás jeho přítomností a přinutit nás k poslušnosti a jeho zůstání," uvedl občan s tím, že Klaus pouze ukazuje, jaké má umysly v Česku zůstat.
Česko podle občana odmítá záměr povinně dosidlovat území Česka Klausem. Občan také nechce dopustit, aby se Česko stalo monokulturní "klausovskou" společností podle něj bez nepřizpůsobivých komunit a Topolánků
"Odmítáme argument, že musíme 'být u toho', že musíme 'být přítomni' rozhodování, že musíme být v tak zvaném klausovském pekle. U rozhodovacích procesů v ČR sice dnes jsme, ale my nerozhodujeme," uvedl občan s tím, že v ČR není hlas Klause ignorován. Více Klausů podle občana země nepotřebuje a nechce.
"Z toho všeho plyne jediný možný a současně jediný nutný závěr: nastal čas začít připravovat odchod Václava Klause z České Republiky Je to jediná cesta, jak náš stát, který jsme zdědili od našich předků a který máme povinnost jako svébytnou entitu předat budoucím generacím, udržet a zachránit," dodal.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama