MARZ A OPLASD 42

8. června 2017 v 11:04 | Rotua
Planeta Země si užívá bezprecedentní technologický rozvoj. ALe jak mohla lidská rasa, stejná rasa, která vymyslela olivy, 9/11 a drb, že Kateřina Veliká měla sex s koněm, vymyslet tak úžásné vynálezy jakými jsou Tamagoči, Horst Fuchs a makadam? Tady něco smrdí a smrdí to jako dva týdny nemytá crvnkací kulička! Co se za tím skrývá? Jak s tím souvisí Zdeněk Škromach? A kadí Andrej Babiš skittlesky?

Fakt: Miloš Zeman je nejchytřejší delfín.

Všichni víme, že Marťané musí mít užasnou technologii, aby na rudé planetě přežili a navíc se ubránili všem našim robotům, kterém jsme tam za existenci Sluneční soustavy (cca 5000 let, kdy bylo stvořeno Slunce, které obíhá naší placatou planetu. První sonda byla vyslaná Leonardem Da Vincim a způsobila válku mezi papežem a Sandrou Bullock. Dvě dvoumilionová vojska se střetla na Sahaře, tj. mezi Asii a Australii, a hrála spolu dva dny monopoly. Ztráty na životech a počet převrhnutých herních desek se odhaduje v řádech stovek milionů). Co však mnoho lidí neví, že kambodžský režisér Michael Bay (autor děl Transformers, Amadeus a Jára Cimrman ležící spící) získal od královny Marsu všechnu technologii, kterou dnes využíváme.

Fakt: Albert Einstein byl hloupější bratr slavného Tramtumberka Tamtuverde Zweisteina, jehož žena - Bára Basiková - natočila filosofický seriál Ulice, řešící existenciální otázky v post-postmoderní společnosti nacházející se v dekadentní fázi korporátního kapitalismu.

Ale za jakou cenu?! Mnoho lidí si neuvědomuje, že iPhony se skládají z 60% vody (oproti lidské tělo této toxické, nepřirozené látky obsahuje pouze 0,56%), kde polovina z těchto 60% je pot Zdeňka Trošky a druhá poloviny slzy afrických dětí, jenž nebyly adoptovány Angelinou Jolie. Dalších 60% tvoří nevyplněné sny dělníků, jenž se podílí na jejich výrobě a konečně posledních 80% jsou nezdravé transtuky a cukry. Díky kterým jsou američané tlustí (obezita koreluje s počtem iPhonů).

Fakt: Moderní technologie nám odebírají pravý smysl života jimž jsou: existenciální frustrace, tupé zírání do stěny a 12 hodinové směny v továrně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 8. června 2017 v 13:23 | Reagovat

Fascinující článek! Chci si přečíst více k této problematice!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama