Březen 2017

ILUMYN8TI SP8NEK KONSPZRACE

1. března 2017 v 18:52 | Rotua |  Hnědá stopa na papíru
Mnoho celebrit je součástí skupiny zvané ilumináti... Ilumináti se snaží nastolit nový světový řád. Víte, co tyto celebrity dělají? Ano, správně - Spí! A co děláte vy? Spíte! Spánkem podporujete ilumináty a ničíte planetu. Podobně jako nás přesvědčili, že musíme pít vodu, tak nás přesvědčili, že spánek je nutnost!

Věděli jste, že... Káva z Vás vysává život a posílá ho do Beyoncé?

Spánek je totiž ilumináty stvořený rituál k uctívání ďábla. Díky němu dojde k odstranění přirozených látek (jakými jsou třeba ropa, uhlí nebo Urač či len) z Vašeho TěLa a nahrazuje je poté voda (!!!!). Nezveřejněné studie prokázali, že existuje korelace mezi spánkem a pitím vody. 100% lidí a zvířat, co pije vodu, totiž taky spí! Náhoda? Ilumináti!!!

Věděli jste, že... Lidské tělo je ve skutečnosti tvořeno z 82% ropou a 25% uhlí, protože jsme potomci dinosaurů a přesliček.

Hodné korporace a velké obchodní řetězce nechtějí, aby jejich zaměstanci spali, a tak je pod záminkou zvyšování produktivity nutí zůstat v práci i přes čas (a nespat!!). Prokoukli totiž plán iluminátů nás zbavit ropy a prohloubit naši závislost na vodě. Jedny z největších společností jsou ty (hodné) ropné. Náhoda? Nemyslím si! Samozřejmě, že ekoteroristi (ve spolupráci s ilumináty a delfíny a Beyoncé - mimochodem ve videoklipu Hold up je ve vodě) se snaží zatopit planetu vodou z radioaktivní Antarktidy, kde se nachází peklo, které zmrzlo, protože Lidl měl v letáku Černocha.

Věděli jste, že... Hned jak usnete, tak Vám pavouk sežere dva chlupy v podpaží a pošle je Donaldu Trumpovi, který si z nich dělá přehazovačku?

Spánek, podobně jako voda, je ve skutečnosti droga. Kolikrát se člověk vzbudí a je velmi unavený- Nechce se mu vstávat. A proč? Je to snad protože život nemá význam, smrt je nevyhnutelná a Marcela z kanclu Vám ubírá kafe(!)? Nenechte se vysmát! Všechna energie byla totiž během spánku odeslána iluminátům k roztavení te Antarktidy nebo co...

Fakt: Václav Klaus nikdy nespí, a proto byl schopný odhalit homosexualistické ekofašistické levičácké iluminátské žido-zednářské spiknutí... A ukrást propisku.