Močení se nosí!

3. dubna 2015 v 20:42 | Rotua |  Tipy, triky a návody
Tímto článkem bych rád doplnil svoji sérii článku o věcech, které vycházejí ze člověka (myšleno hmotných, nikoliv metafyzických). Co nám tedy ještě zbývá?
Močení, chcaní, lulání, venčení lachtana, pouštění odstřikovačů, projev prezidenta nebo také urinace je jedním z mnoha nástrojů iluminátů, zlých židozednářů a Zdeňka Škromacha k nastolení Nového světového řádu. Dnešní historikové tvrdí, že lidé močí minimálně od 60. let 20. století. Před tím nebyl internet, takže nelze nic s jistotou dokázat. Jak to celé vlastně funguje? Vcelku jednoduše. Každý ví, že cílem iluminátů je udělat z nás roboty. Už vidíte to spojení? Myslel jsem si to...

Zlojímavost...Věděli jste, že močení je v globalizovaném světě velmi populární? Věnuje se mu až 100% lidí několikrát denně!

Ano, je to tak. Neexistuje žádný vědecky podložený důkaz, že musíme močit. Ve skutečnosti jsme podprahovými zprávami přinuceni si myslet, že musíme. Je normální chodit na záchod několikrát denně? Proč to prostě nevypustíme jednou za den? Tady něco smrdí...smrdí jako čerstvá moč a konspirace! Žádné zvíře nečůrá tak zbůhdarma jako člověk. Viděli jste snad někdy čůrat ptáka či hada? A co děti ptáte se? Ty by vůbec nečůraly, kdybychom jim nedávali od narození plíny. Močení je zkrátka nepřirozená zrůdnost, kterou používá úzká skupina lidí k našemu ovládání.

Víte, že... když si chlap sedne na záchod a vyčůrá se, aníž by to doprovázelo sraní, tak ze z něj stane žena?

Posledním dílem skládačky jsou záchody. Neexistuje absurdnější budova postavená člověkem než je záchod. Proč jsou na pánech pisoáry jeden vedle druhého? Proč se každý druhý rovnou nevynechá? Proč jsou kabinky pro dámy tak malé, když tam chodí ve skupinkách po 2-6? Proč to tam celé tak smrdí? Prodávají se tam snad francouzské sýry?

Druhy moči:

Niagarský močopád- Amazonkou proteče 219 000 m3/s? To není nic oproti tomuhle proudu. Právě jste zvedli hladinu světového oceánu o metr.

Molotovův koktejl- Vařím se v pekelném kotli? Zapálil mě někdo zespoda? Ne, to Vám jen bůh řiká, že močení je špatné.

Věděli jste, že...Chcaní bez prdu je jako vztah bez mrdu?

Čínská polívka- Vypadá to jak voda z čínské polívky a i to tak smrdí. Přidejte trochu nudlí a můžete servírovat!

Vinný střik- Recyklováno a používáno jako nápoj v restauracích. Ve skutečnosti je to moč Francouzů.

Čmrnda- Neustále máte pocit, že musíte, a pak z Vás vyteče pár ubohých kapek. Stálo to za to?

Sajýmavozd týdne- Moč mění barvu dle Vaší nálady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 womm womm | E-mail | Web | 5. dubna 2015 v 12:16 | Reagovat

DAFUQ :D Dobré :D A ja som si myslel, že konšpirační teoretici sú nudní xD

2 Kája Kája | Web | 6. května 2015 v 18:36 | Reagovat

Šmarjá, řehtám se tu, až se mamka přišla podívat, co dělám. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama