Jak správně defekovat aneb výsledky 19 let trvající studie

24. března 2015 v 20:34 | Rotua |  Tipy, triky a návody
Svůj hystericky druhý článek bych chtěl věnovat závažnému, často velmi podceňovanému, tématu - sraní. Spousta lidí se dopuští ještě větší spousty chyb. A to přibližně 10 chyb na jedno sraní. Potřebuji opravdu srát? Bude to stát za to? Bude to královské hovno, za které bych se nemusel stydět ani na dvoře Ludvíka XIV, nebo to bude trapné hovno ve stylu pohádky na ČT s královstvím o čtyřech lidech, kde prince haje Pavel Trávníček v punčocháčích? Zastíní mé hovno slávu první republiky, a nebo to bude ušmudlaný protektorántní bobek? Pokud jste na vážkách a domníváte se, že Vaše hovno spadá do kategorie "Nic extra to nebude, ale ven to musí...", pak je tento článek právě pro Vás.
Staré přísloví praví: "Hovno je jako víno. Dobré potěší, ale krabicákem se taky ožerete." Nemohu nesouhlasit (tedy souhlasím). Ještě před samotným aktem se zamyslete nad časovou náročností. Co si budeme povídat. Nikdo nechcete, aby jeho hovno dopadlo jako zfilmování Hobita - nic moc knížku roztáhnou do třech zbytečně dlouhých filmů...
Tip k nezaplacení: Pokud chcete urychlit svoje sraní, dejte si šálek kávy a myslete na to, jak moc je Váš život na hovno. (Pokud jste Čech půjde to obzvlášť snadno.)
Poslední dobou se rozmohlo hraní her na mobilu během konání velké potřeby. To prostě kategoricky odsuzuji! Chvilka na záchodě je intimní chvilka s Vaším tělem. Dobré sraní je jako dobrý sex. Hrajete snad při sexu Angry birds? Pokud ano, tak pro Vás se článek teprve chystá. Hovno opuštějící Vaše tělo je jako vyvanutí...plamen, který zhasl-tedy nirvána. Vskutku hluboce duchovní zážitek.
Fun fact: Sedmého dne bůh odpočíval. Hádejte, kde...
Existuje několik druhů hoven. Zde je pár příkladů:
Hovno klasik - Průměr. Nezklame ani nenadchne.
Mazlavá Máša - Poměrně zákeřné hovno. Dá spoustu práce ho utřít. Na papíře zůstavají tlusté stopy. Konzistejncí připomíná mrtvolu ve vysokém stádii rozkladu nebo charakter většiny politiků.
Nesquik - Malé kuličky střední tuhosti. První jde sama s přibývajícím počtem se ztěžuje vytlačení.
Ninja - Vite, že tam je, ale vždycky se mu podaří zalézt. Pokud se vzdáte, vyskočí v tu nejhorší možnou chvíli. Extrémně zákeřné.
Fantom - Často se plete s klasikem. Fantoma poznáte, až při utírání. Ať se snažíte sebevíc na papíře je vždy hnědá čára.
Duch - Potřebuju nebo se mi to jen zdá? Dojdete na záchod sednete a nic. Odejdete a zas potřebujete. Toto hovno se liší od ninji tím, že ve skutečnosti není ani blízko otvoru. Často se mění v hovno poltergeista.
Tuhý Frank - Také Drsňák Frank či terorista. Při jeho tlačení máte pocit, že si sebou bere notnou část Vašich střev. Jeho heslo je: "Když už jedu do pekla, tak tě beru sebou kámo!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Konsilie Konsilie | E-mail | Web | 24. března 2015 v 20:37 | Reagovat

Tady se mi začíná líbit!
Miluju hovna :D

2 Kája Kája | Web | 6. května 2015 v 18:37 | Reagovat

Ach to je tak pěkně nechutné... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama