Hovní regule

24. března 2015 v 21:49 | Rotua |  Ty, co lezou z nohavice
Evropští byrokraté opět strkají nos do cizích hoven. Mají již pokrk anarchistického přístupu Evropy ke sraní, a tak navrhli nový "Evropský srací zákon". Každé hovno bude muset být změřeno, zanalyzováno a katalogizováno. Výsledek Vašeho snažení bude muset být poslán na nově zřízený Hlavní defekační úřad. A protože Češi jsou považováni za největší sráče Evropy (oba významy), tak k naší velké úlevě bude úřad sídlit u nás. Tento kontroverzní zákon pohoršil mnohé ochránce lidských práv:

"Sraní je ultimativním projevem svobody jedince i národů. Tlačení hoven je stejné napříč všemi národy, kulturami i různými vyznání. Pokud něco naše rasa sdílí na této posrané planetě, pak je to právě tento posvátný akt, který spojuje lidi, zvířata a vůbec všehno živé. Nenechme si vzít právo srát jak a kdy se nám chce. Odmítněme diktát Bruselu a serme svobodně. Za Evropu! Za svobodu!"

K hádkám a protestům dochází i na samotné půdě Evropského parlamentu (EP). Euroskeptici zahájili protestní zácpu. Na čtvrtek je připravena demonstrace "Neautorizované sraní před budovou EP".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama